Bu Acıya Sessiz Kalmayın

YARGIYA GÜVENİLİRMİ SİZ KARAR VERİN

15 yıl Hukuk Mücadelesinin sonu yine hüsran yine zaman aşımı !  Bu dava ne kızımı bu hale getirenleri aklamış rahatlatmıştır,Ne de biz evlat acısı ile kavrulmuş  ailemi beni rahatlatmıştır.

Konya 3.Ağır Ceza Mahkemesinde görülen dava 7 yıl 8 ay’ın sonunda sorumlular suçlu bulunmuş ancak zaman aşımı süresi dolduğundan dava düşmüştü.

Bu günde 5.Asli Ceza Mahkemesinde 8 yıl’ın sonunda aynı hüsran trajedi yeniden yaşanmıştır !

            Y.S.Ş kararı karı var Adli tıp kararı var suçlular belli ama Mahkemelerimizde ve kanunlarımızda eksiklikler yüzünden davalar zamanında bitmiyor. Zaman aşımına uğruyor sorumlular ceza almıyor.Bu nasıl ADALET !

            Öz ailesi olarak yaramız acımız kabuklanmadı her mahkemede mağduriyetimizde yaramız yeniden kanadı. Evlat acısı zaten çok ağır ama her mahkemeye gittikçe içimiz daha çok acıdı.

Bir Hayat daha nasıl katledilebilir ki.

Devamını Oku

ADALET ARARKEN

ADALETİ ARARKEN…

 

Kızım küçük Sevgi henüz 2 yaşında iken kalça çıkığı teşhisi ile işçi bulunmam sebebiyle götürdüğüm SSK Hastanesinde 14 Mayıs 2002 Tarihinde ameliyat edildi. Bu ameliyat sırasında kendisine kan verilmiş ve tutulan rapora göre alerjik reaksiyon göstermesi sebebi ile kan transferi durdurulmuştu.

Bir süre sonra yapılan tetkiklerde yapılan ameliyatın istenen sonucu sağlamadığı anlaşıldığında yeniden ameliyat olması gerektiği uzman doktoru tarafından belirtilmiş ve bu kez de 16 Ekim 2002 tarihinde ameliyata alınmıştı.

Devamını Oku

Sevgi Öz

Bir Hayat Daha Nasıl Katledilebilir ki! 
Bu yürek sızlatan olaya başlamadan önce: ALLAH hiç kimseyi evladıyla imtihan etmesin, kimseye evlat acısı vermesin. 
Kızım Sevgi Öz daha iki yaşında yürümeye yeni başladığında ayağının aksadığını gördük her anne baba gibi evladımızı hemen Konya Meram S.S.K Hastanesine götürdük, sonuçta kız çocuğu topal olmasın tedavi ettirelim iyileştirelim diye. 
05.04.2002 tarihinde Ortopedi bölümünde Ortopedist Uzm. Dr. İbrahim BARAN: kızım Sevgiyi muayene edip röntgen çektirdikten sonra kızım Sevginin her iki ayağında kalça çıkığı (D.K.Ç)olduğu bu tedavinin çok zor olduğunu ve muayenehanesine gitmemiz gerektiğini söyledi. Beynimizden kaynar sular dökülmüştü başımıza ilk defa böyle bir durum gelmişti, Kızım Sevgi üçüncü evladımızdı, ağabeyi ve ablasında böyle bir sıkıntı olmamıştı.

Devamını Oku